Menu Zamknij

Opis i historia firmy Bart Bud Instal

Firma BART-BUD-INSTAL działa na rynku usług budowlanych od 2005 roku. Początkowo firma działała na rynku irlandzkim, gdzie zdobywała doświadczenie i renomę w montażu podbitki dachowej z PVC, jak i drewna, systemów deszczowych, prac wysokościowych z udziałem najnowszych technologii.

Zakres działalności:

  • montaż podbitki dachowej (drewno lub pvc)
  • elewacje drewniane (zwane też jako fasada drewniana lub deska fasadowa)
  • tarasy drewniane i kompozytowe (twison, plastivan,gamrat)
  • montaż konstrukcji drewnianych – pergole ogrodowe
  • sprzedaż drewna elewacyjnego i tarasowego

Firma BART-BUD- INSTAL współpracuje z największymi liderami na rynku sidingów, materiałów podbitkowych z PVC takimi jak: PLASTIVAN, , VOX, GAMRAT. Nasza współpraca świadczy o tym, że zarówno materiały, jak i usługi, które oferujemy odznaczają się najwyższą jakością na skalę europejską. Współpracujemy również z mniejszymi firmami, które zaopatrują Nas w materiały najwyższej jakości niezbędnymi do montażu podbitki dachowej. Materiał drewniany przygotowywany jest w naszej stolarni, gdzie w odpowiednich warunkach poddany jest procesowi impregnacji, malowania ,schnięcia. Zapewniamy profesjonalną obsługę tzw. kompleksową gdzie inwestor nie musi się o nic martwić.

Czas montażu PODBITKI DACHOWEJ – ok. 5/6 dni roboczych.

Posiadamy uprawnienia do prac na wysokościach a także pełną odpowiedzialność cywilną „OC”.

Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny, a jednocześnie najwyższą jakość oraz zadowolenie z inwestycji.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Wielkopolski i województwa lubuskiego, głównie w takich miastach, jak: Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Oborniki Wielkopolskie, Swarzędz, Nowy Tomyśl, Opalenica, Buk, Zbąszyń, Szamotuły, Pniewy, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Międzyrzecz, Września i nie tylko.

Zapraszamy do współpracy !!!