Menu Zamknij

Elewacja drewniana i deska fasadowa

Oferujemy sprzedaż i profesjonalny montaż elewacji drewnianych w konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie i rzesze zadowolonych Klientów są żywym dowodem na to, że warto nas wybrać. W dziale realizacji oraz na Facebook można obejrzeć wykonane u naszych Klientów elewacje. Każde wykonane przez nas zlecenie jest dla powodem do dumy, dlatego tak chętnie publikujemy nasze realizacje.

Elewacje drewniane | deska fasadowa | fasada drewniana | panel fasadowy

Elewacja drewniana

Elewacje drewniane z drewna egzotycznego charakteryzują się oryginalną barwą, jak i naturalnym rysunkiem drzewa. Stanowią one wyjątkowy surowiec wykończeniowy, dekoracyjny do podkreślenia charakterystyki elewacji w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej na całym świecie. Obecnie elewacje drewniane znalazły miejsce jako nierozłączalny element nowoczesnego budownictwa.

Drewno egzotyczne

Drewno egzotyczne dostosowuje się do wilgotnością do odpowiednich warunków klimatycznych w danym obszarze świata, jest więc doskonałym materiałem higroskopijnym (pracuje, kurcząc się i rozszerzając swoją objętość w bardzo małym stopniu – w zależności od gatunku). Higroskopijność jak i zmiany kolorystyki są naturalnym zjawiskiem dla surowca jakim jest drewno. Odpowiednia konserwacja tego typu materiału pozwala na minimalizację tego zjawiska.

Bart-Bud-Instal zajmuję się sprzedażą, doradztwem i profesjonalnym montażem elewacji drewnianych (desek fasadowych, fasady drewnianej). W ofercie posiadamy 10 gatunków deski elewacyjnej oraz niezbędne akcesoria montażowe.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Wielkopolski i województwa lubuskiego, głównie w takich miastach, jak: Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Oborniki Wielkopolskie, Swarzędz, Nowy Tomyśl, Opalenica, Buk, Zbąszyń, Szamotuły, Pniewy, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Międzyrzecz, Września i nie tylko.